Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Долинської районної ради»

Відповідно до рішення районної ради від 28 серпня 2020 року № 621 «Про створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Долинської районної ради», розпорядження голови районної ради від 07.09.2020 року № 36-гр «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Долинської районної ради»,  рішення конкурсної комісії від 09.09.2020 року №1 оголошується проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Долинської районної ради».
На посаду Директора призначається особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж управлінської роботи в галузі освіти неменше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.
Перелік документів, які необхідно подати  для  участі  в конкурсному відборі:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– копію паспорта та ідентифікаційного коду;

– копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

– копія документу, що підтверджує вільне володіння українською мовою

– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

– довідку про відсутність судимості;

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 2 жовтня 2020 року. Прийом документів здійснюється секретарем комісії Шевченко Ю.Ю.(моб.тел. 0975061318) за адресою м. Долинська вул. Центральна, 139 відділ освіти РДА  з 08.00 до 17.00 год.