Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради»

Оголошення про проведення конкурсу

Відповідно до рішення районної ради від 3 червня 2020 року № 598 «Про затвердження Порядку призначення та звільнення керівників закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району», розпорядження голови районної ради від 09.09.2020 року № 37-гр «Про оголошення конкурсу» оголошується конкурс на посаду директора Комунального закладу «Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради».
Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Комунальний заклад «Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради», вул. Гагаріна, 25, с.Олександрівка Долинського району Кіровоградської області.
Найменування посади: директор Комунального закладу «Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради».
Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону.
Перелік документів, які необхідно подати  для  участі  в конкурсному відборі:
– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);
– копію паспорта та ідентифікаційного коду;
– копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
– копія документу, що підтверджує вільне володіння українською мовою
– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
– довідку про відсутність судимості;
– мотиваційний лист, складений у довільній формі;
– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

Прийом заяв та документів, надання інформації про конкурс здійснює заступник голови  районної  ради  Бабенко  Лілія  Вікторівна  (моб.тел.. 0990607036)  з  8.00  до  17.00 до 2 жовтня 2020 року в  приміщенні  Долинської районної ради за адресою м. Долинська вул. Соборності України, 28. Представники громадських об’єднань можуть подати заяви про включення до складу конкурсної комісії до районної ради не пізніше 25 вересня 2020 року.

Конкурсний відбір  складається з таких етапів:
1) прийняття рішення про проведення конкурсу;
2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;
3) затвердження складу конкурсної комісії;4) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
5) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;
6) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
7) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;
8) проведення конкурсного відбору;
9) визначення переможця конкурсу;
10) оприлюднення результатів конкурсу.

Дата та місце ознайомлення кандидатів конкурсного відбору із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування 7 жовтня 2020 року вул. Гагаріна, 25, с.Олександрівка Долинського району Кіровоградської області. Дата та місце проведення конкурсного відбору 9 жовтня 2020 року о 10.00 годині в приміщенні Долинської районної ради за адресою м. Долинська вул. Соборності України, 28.

 

___________________________