Оголошення про формування списку присяжних для Долинського районного суду Кіровоградської області

Відповідно до вимог ст.64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», з метою внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня  2019 року № 543«Про затвердження  списку присяжних Долинського районного суду Кіровоградської області» проводиться добір кандидатів у присяжні Долинського районного суду Кіровоградської області.
Присяжними можуть бути громадяни України, що досягли тридцятирічного віку і постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, а також які відповідають вимогам ст.65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та дали згоду бути присяжними.

Не підлягають включенню до  списків присяжних  громадяни:
1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
3) які мають незняту чи непогашену судимість;
4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;
5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне  стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
6) громадяни,  які  досягли  шістдесяти  п’яти  років;
7) особи,  які  не  володіють  державною  мовою.

Усіх бажаючих бути присяжними просимо звертатися до 20 липня 2020 року до Долинської  районної ради за адресою:28500, м. Долинська, вул. Соборності України, 28 (приймальна районної ради),  тел.2-02-79.