Конкурс на здобуття районної краєзнавчої премії імені І.Проценка

Премія  імені І.Проценка:

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Оголошується конкурс на здобуття районної краєзнавчої премії імені І.Проценка. Премія присуджується Долинською районною радою за кращі науково – дослідницькі та науково – популяризаторські роботи з проблем історії, культури та природи Долинського району.
До участі в конкурсі допускаються, як раніше  опубліковані, так і підготовлені безпосередньо до конкурсу роботи, що відповідають   умовам конкурсу, за поданням установ, організацій, громадських об’єднань, спілок, навчальних закладів тощо.

Умови  конкурсу :

–  роботи подаються на конкурс державною мовою;
–  всі роботи  та матеріали  повинні   мати  рецензії двох фахівців;
– робота повинна бути  віддрукована на комп’ютері або друкарській машинці 12-14 розміром друкарського шрифту через один інтервал, і мати не менше 25 сторінок (формат А-4) тексту, включаючи малюнки, схеми, фотографії ( копію роботи  надавати на електронних носіях);
–  кіновідеоматеріали, радіопрограми мають бути тривалістю не менше  20 хвилин;
– фотороботи форматом не менше 13 х 18 см, кількістю 50 і більше знімків із супроводжуючим текстом до кожної фотографії.

Роботи приймаються  за поданням установ, організацій, громадських об’єднань, спілок, навчальних закладів до 15  квітня 2020 року за адресою :

28500, м.Долинська, вул. Соборності України, 28,
Долинська районна рада,  телефон 2-06-53 .

Конкурсна комісія