Барви сонячного літа

01.06.2017

gedc1054У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства, робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним – всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість.
На свято «Барви сонячного літа», що відбулося біля приміщення Центру дитячої та юнацької творчості, зібралося близько двохсот учнів.
Привітати дітей завітали голова районної ради Ірина Бондаренко, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Зеленокорінна, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Гадірова .
Ірина Бондаренко, звертаючись до дітей, побажала їм наполегливо оволодівати знаннями, творчо працювати, розвивати свої здібності, щоб стати гідними громадянами, патріотами рідної України. «Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, знайдете єдиний і правильний шлях, яким будете впевнено наближатися до досягнення найзаповітніших мрій і сподівань. А батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вашими успіхами». Усім присутнім побажала міцного здоров’я,  миру, щастя, добра і сімейного затишку.
Смачним подарунком від поважних гостей для дітвори стали величезні солодкі пироги.  А фруктові соки привіз для малечі депутат районної ради,  директор СФО «Россолан» Максим Собко.
А далі всі насолоджувалися «Барвами сонячного літа» – святковою  програмою, підготовленою педагогічним колективом Центру. Після вітань гостей, запальних виступів вихованців гуртків спортивного бального танцю «Бомонд» (керівник С.Ісаєв), вокального «Горицвіт» (керівник Л.Реп’яшник) та фольклорного «Посмішка» (керівник О.Гапонова) на усіх дітей чекала програма-квест.  На зупинках «Хореографічні фантазії», «Фейс-арт»,  «Чомучки»,  «Ігрова»,  «Веселі нотки»,  «Спортивні розваги», «Позитивчик» школярі розважалися, грали в ігри, змагалися в спортивних естафетах, складали пазли, співали, танцювали. На зупинці «Капітошки», яку підготували працівники районної бібліотеки для дітей, школярі відгадували загадки. По закінченні квесту його учасники зібралися на флеш-моб «Я люблю Україну!».
У цей сонячний святковий день голова районної ради Ірина Бондаренко та перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Зеленокорінна привітали дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації та вручили їм спортивний інвентар для ігор під час літніх канікул.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це несуть відповідальність дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав є одним з найголовніших обов’язків усіх свідомих громадян.

gedc1016

gedc1046

gedc1034

gedc1040

gedc1057

gedc1052

gedc1061

gedc1076