Бібліотекарів Долинщини привітали з професійним святом

28.09.2018

1Напередодні Всеукраїнського дня  бібліотек, який в Україні традиційно відзначається 30 вересня, голова районної ради Ірина Бондаренко, заступник голови районної ради Лілія Бабенко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворона, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Людмила Кащеєва привітали бібліотекарів Долинщини з їхнім професійним святом. Урочистий захід відбувся в читальній залі бібліотеки для дорослих та розпочався привітанням вихованців дошкільного навчального закладу «Колобок».
Керівники району, вітаючи зі святом, подякували працівникам бібліотек за їхню роботу. Книгозбірні додають нам мудрості, стають нашим дороговказом на шляху інформаційного простору та наповнюють наші серця неповторними емоціями. На плечі бібліотекаря лягає велика відповідальність, адже щоб підібрати книгу відповідно до смаків та інтересів відвідувача, необхідно, в першу чергу, самому бути високоінтелектуальною людиною та вміти неупереджено судити про літературу.
Бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного.
Відповідно до рішення районної ради від 13 червня 2007 року  № 183 «Про затвердження Положення про щорічну районну премію в галузі освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту»  та розпорядження голови районної ради від 10 липня 2018 року №20-гр «Про присудження щорічної районної премії в галузі «Кращий працівник», за суттєвий особистий внесок у популяризацію галузі та з нагоди свята, грошовими  преміями відзначено Антоніну Павлюк та Ларису Бешевець – бібліотекарів КЗ «Районна бібліотека для дітей Долинської районної ради»; Світлану Бряник – бібліотекаря Пишненської сільської бібліотеки; Ольгу Саврак – бібліотекаря Новогригорівської Першої сільської бібліотеки.
З вітаннями та найкращими побажаннями завітали на свято постійні читачі і шанувальники бібліотек та подарували усім присутнім пісні, вірші та гуморески.

6

4

1