Великодні дарунки – захисникам

19.04.2017

18 квітня 2017 року нашим землякам, які сьогодні виконують свій обов’язок у зоні проведення  АТО, відправлено черговий вантаж зібраної земляками допомоги.
З ініціативи Долинської районної ради, районної  державної адміністрації, Спілки воїнів – учасників АТО Долинського району «Захисник»,  Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів для підняття бойового духу наших  захисників, які відстоюють незалежність країни, в районі  проведено акцію «Великодні кошики – на передову».
Такі акції об’єднують    навколо себе небайдужих  жителів Долинщини, які прагнуть підтримати наших військових, і у такий спосіб  теж  брати участь у боротьбі з ворогом.
Гуманітарний вантаж формувався  в приміщенні районної ради та районної державної  адміністрації і був направлений по  трьох напрямках в місця дислокації наших військовиків.
Голова районної ради  Ірина Бондаренко, закликаючи громаду району долучитися до акції, зазначила, що  відправка допомоги на схід – це не просто передача харчів та речей бійцям. «Чимало родин району під час  Великодніх свят збиралися не в повному складі. Адже на cході захищають Україну від іноземних загарбників наші сини, чоловіки, батьки, брати. Тому, щоб наші захисники за сотні кілометрів від рідних домівок відчули дух свята, дух Воскресіння Христового, везуть волонтери Великодні дарунки з  всієї України ! Тож і для  воїнів-долинчан – це знак того, що вдома думають і піклуються про них, що кожної хвилини, кожної секунди земляки пам’ятають , для чого вони там. Що тільки завдяки їхній мужності ми живемо під мирним небом.  Адже ніхто не має права відмежовуватися від війни.
Гуманітарний вантаж  доправлять своїм бойовим побратимам ті, котрі й самі нещодавно несли службу в «гарячих» точках українсько-російського протистояння на Донбасі.
А відгукнулася на заклик ініціаторів акції  вся громада району. До організації та проведення збору допомоги долучилися місцеві ради району, керівники підприємств, приватні підприємці, учні та викладачі шкіл району, медичні працівники, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування , парафіяни церков та громадяни, яким небайдужа доля країни .