Волонтери Долинщини вкотре відвідали військовослужбовців-земляків

19.04.2018

img_1025Волонтери Долинського району Олександр Пузенко та Олексій Мунтян вкотре вирушили на Схід України, щоб привітати з Великоднем та підтримати бойовий дух військовослужбовців-земляків, які несуть службу в зоні антитерористичної операції, передати їм разом із дарунками вітання з рідної Долинщини та  частинку душевного тепла тих, кого вони захищають.
Волонтери побували у населених пунктах Калинівка, Тоненьке, Солідарне, Бахмут  Донецької та Луганської областей, де служать наші земляки Геннадій Барановський, Андрій Пшебильський, Микола Пономаренко, Олександр Гудик, Віктор Качалов, та передали їм солодощі, паски та калачі, м’ясні продукти, зібрані жителями району в рамках акції, ініційованої районною державною адміністрацією та районною радою  «Великодні дарунки – на передову».  До таких акцій завжди долучаються школярі і у своїх листах та малюнках висловлюють свою повагу до захисників. На блокпостах та в окопах облаштовані куточки, де зберігаються  листи та малюнки, які є своєрідними  оберегами для наших воїнів, адже в кожен малюнок вкладено стільки дитячої щирості та доброти.
Військовослужбовці передали щирі вітання та подяку за підтримку  усім жителям Долинського району. Мирного неба та спокою нашій країні!

img_1020

img_1015

img_1034

img_1024

img_1033

img_1026

img_1025