Вшанували ветеранів футболу Долинського району

19.12.2017

16 грудня 2017 року в приміщенні  КЗ « Культурно – дозвіллєвий  центр  Долинської районної ради» відбулася зустріч ветеранів футболу Долинського району, проведення якої було ініційоване Василем Заїкою, директором кімнати-музею “Долинщина-спортивна”.
Керівники району – голова районної ради  Ірина Бондаренко та голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, які були присутні на заході,  щиро привітали учасників зібрання, подякували за популяризацію футболу в районі та побажали ветеранам міцного здоров’я, невичерпної енергії та подальшого сприяння всебічного розвитку футболу в районі.
Ветеранам та футболістам різних поколінь: Івану та Віктору Валантирю, Володимиру Романченку, Петру Гронту, Володимиру Рябцю, Миколі Панченку, Дмитру Парцею, Сергію Строні, Олександру Панченку, Сергію Зеленокорінному, Віктору Зазвірському та багатьом іншим, було вручено грамоти,  медалі та сувеніри. Дружинам футболістів і тим, хто сприяв розвитку футболу в районі, вручили солодощі та квіти.
Всі присутні вшанували пам’ять спортсменів, яких уже немає поруч. А всім іншим побажали довгих років життя та міцного здоров’я.
Зустріч футболістів різних поколінь, які своїми  досягненнями протягом багатьох років прославляли нашу футбольну Долинщину і сьогодні передають набутий  досвід  нащадкам, пройшла у теплій та невимушеній атмосфері і, безперечно, надовго запам’ятається усім його учасникам.