Вшанували Героїв Небесної Сотні

20.02.2018

gedc233820 лютого 2018 року біля пам’ятного знаку «Захисникам незалежності і суверенітету України» у Долинській відбувся мітинг-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
У заходах взяли участь  голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації  Сергій Омельченко, міський голова Віра Тернавська,  представники трудових колективів підприємств, установ, організацій району, волонтери та учасники АТО, громадськість.

У віршах та піснях, які супроводжували захід, у виступах звучали слова великої вдячності та невимовного жалю за Героями, які ніколи не повернуться і не продовжать свій життєвий шлях. Бриніли сльози на очах у присутніх. Ті страшні події  залишили свій кривавий слід на серці кожного небайдужого українця. І головний обов’язок перед усіма Героями – продовжувати боротьбу за незалежну і вільну Україну, в якій вони хотіли жити і за яку вони загинули.

Молебнем за загиблими, покладанням квітів до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

 Слава Героям! Слава Україні!

gedc2320

gedc2315

gedc2332

gedc2338