Відбувся виїзний семінар

22.02.2017

img_20170222_11311621 лютого 2017 року в селі Олександрівка відбувся виїзний семінар з селищним, сільськими головами Долинського району за участі голови районної ради Ірини Бондаренко, голови районної державної адміністрації Сергія Омельченка, заступника голови районної ради Лілії Бабенко, першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Зеленокорінної.
Учасниками семінару було розглянуто ряд питань, що стосуються діяльності місцевого самоврядування району.
Ірина Бондаренко, голова районної ради, повідомила присутнім про те, що 17 лютого поточного року вона взяла участь у роботі З’їзду Української асоціації районних та обласних рад у м. Києві, на якому, серед інших питань, обговорювали і питання реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, яка є необхідністю сьогодення і повинна стати прикладом успішного впровадження комплексу системних змін в Україні, адже метою реформи місцевого самоврядування є самодостатні та процвітаючі громади. З цією ж метою 9 лютого 2017 року був прийнятий Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», який дасть можливість підсилити кадрову політику та залучити до роботи фахівців. Основне та найактуальніше завдання для влад усіх рівнів – секторальна децентралізація, аби реформи у галузі освіти, медицини, правопорядку, стали відчутними. Також необхідно приділити увагу просторовому плануванню, яке дозволить ефективно залучати інвестиції.
Керівники районної державної адміністрації звернули увагу голів на необхідність організації роботи по відшкодуванню коштів за пільгове перевезення, залученню субвенцій місцевих бюджетів для проведення ремонтних робіт відділень Центру матері і дитини та інших питаннях.
Сільські голови, зокрема Василівський сільський голова Василь Мушик, Братолюбівський сільський голова Сергій Гломбіцький, Новогригорівський Другий сільський голова Олександр Філоненко озвучили  проблемні питання, які доводиться вирішувати на підвідомчих територіях та бачення сільських голів щодо реформи місцевого самоврядування.
Наступний семінар заплановано провести на території Гурівської сільської ради.

img_20170222_111533

img_20170222_113318

img_20170222_113116