Відбувся Долинський турнір з панкратіону

27.02.2017

dsc_0405Долинський турнір з панкратіону вразив кількістю учасників!
Справжньою подією став Відкритий чемпіонат Долинського району з панкратіону. Цього року вже вшосте долинчани гостинно приймали учасників змагань. Останні виявилися рекордними за кількістю проведених поєдинків та здобутих нагород . Усього позмагатися за численні медалі, кубки (а цього року до переліку нагород додалася дуже почесна – Перехідний кубок переможця від голови Долинської РДА Сергія Омельченка) прибуло аж 230 учасників (!), 9 команд з Кропивницького, Знам’янки. Олександрії, Новгородки, Долинської, Кривого Рогу та навіть з Миколаївської області.
Аби забезпечити проведення такого масового турніру, до роботи приступила ціла команда суддів. Поєдинки проводилися одразу на трьох палестрах, в трьох розділах ( грепплінг ноу-гі, традішн та фул) і тривали близько десяти годин поспіль (без перебільшення, рівень всеукраїнських змагань). День був по-справжньому насиченим , але тим цінніші отримані нагороди.
Усі учасники показали високий рівень майстерності, проте в загальнокомандному заліку кращими виявилися три команди – м.Олександрія ( 31 медаль), м. Кропивницький, Бойове самбо (34 медалі) та м. Долинська (66 медалей!), що посіли третє, друге та перше місце та здобули відповідні кубки. Кубок голови, звісно ж, дістався господарям змагань, які ще до початку змагань вразили організаторів чисельністю своєї команди( 70 спортсменів). До речі, Долинський осередок росте з кожним роком. Наразі його розвивають вже двоє потужних тренерів – Токар Андрій та Корєнков Олександр.
Окрім кубків абсолютних переможців, було розіграно також залікові місця за віковими категоріями та особисті нагороди за кращу техніку в кожному з розділів. У розділі Фул (повний контакт) кращими стали Чобу Володимир (тренер – Гусак Олександр) та Турчин Андрій (тренер – Шульга Вячеслав). У розділі Традішн (ударна техніка) найкраще себе зарекомендували Тулуб Дмтро ( тренер – Ліщенко Костянтин) та Піскун Богдан (тренери – Токар Андрій, Корєнков Олександр). У Грепплінгу (техніка боротьби) відзначилися Сайфудінов Михайло (тренер – Слуцький Олексій), Клепачов Валентин (тренер – Сулима Олег), Решитняк Максим (тренер – Серединський О.) та Місюня Ігор (тренери – Токар Андрій, Корєнков Олександр).
Долинську можна вважати по-справжньому вдалим прикладом того, як може розвиватися окремий вид спорту в окремому районі/місті. За шість років Долинський осередок не лише зберігся, а й значно зріс за кількістю вихованців. Саме тут можна спостерігати правильне ставлення та повну підтримку з боку місцевої влади, численних спонсорів та меценатів, батьківського колективу.
Дякуємо за чудові змагання усім, хто доклав зусиль. Готуємося до Всеукраїнського турніру! Не збавляємо обороти!

(За інформацією Олега Ветрова)

dsc_0177

dsc_0251

dsc_0024

dsc_0032

dsc_0273

dsc_0297

dsc_0344

dsc_0405