Відбувся З’їзд Української асоціації районних та обласних рад

20.02.2017

%d0%b7%d1%97%d0%b7%d0%b417 лютого 2017 року голова районної ради Ірина Бондаренко, взяла участь у засіданні З’їзду Української асоціації районних та обласних рад, що відбувся у м. Києві.
На вищому органі управління розглядалися нагальні питання діяльності Асоціації та перспективи її розвитку.
Відповідно до рішення, схваленого на З’їзді, обрано керівний склад Української асоціації районних та обласних рад: Президента Асоціації – Сергія Чернова, голову Харківської обласної ради та Віце-президентів  Асоціації.
Були розглянуті питання роботи  за період між З’їздами та фінансово-господарська діяльність Асоціації, внесено зміни та доповнення до Статуту, визначено основні напрямки та довгострокові програми діяльності Асоціації та інші питання.
Також були прийняті звернення та резолюції З’їзду щодо підтримки законопроектів з децентралізації, повернення пільгових тарифів на вуличне освітлення в населених пунктах та щодо законодавчого врегулювання питання подальшої безперервної діяльності конституційно обраних органів місцевого самоврядування у разі утворення військово-цивільних адміністрацій.
Під час розгляду питань порядку денного учасники засідання обговорювали питання, які стосуються діяльності об’єднаних територіальних громад, фіскальної політики, яка покладає низку фінансових зобов’язань без можливості генерації ресурсів та багато інших питань.
Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку,  будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко в рамках з’їзду Української асоціації районних та обласних рад поспілкувався із керівниками органів місцевого самоврядування, розповів про урядові ініціативи та напрями,  яким приділятиметься особлива увага.

%d0%b7%d1%97%d0%b7%d0%b4