Відбувся турнір з футзалу серед жіночих команд

12.03.2018

dsc_0360Все більшої і більшої популярності в нашій державі та районі набирає жіночий футбол.
Свідченням тому є   турнір з міні-футболу серед жінок, який відбувся 11 березня з нагоди 74-ї річниці визволення Долинщини від фашистських загарбників. Учасниками турніру стали жіночі футбольні команди “Гранд”, “Багіра” (м.Кропивницький), “Сокіл” (м.Долинська).
Під егідою районної федерації футболу в лютому 2018 року було зареєстровано команду «Сокіл» (тренер – депутат районної ради Володимир Шведюк). Незважаючи на  те, що команда робить перші кроки в спорті, це не завадило дівчатам добре зарекомендувати себе. Наприкінці лютого у спортивній залі СК «Енерго-спорт» відбувся турнір із футзалу серед жіночих команд, в якому команда з Долинщини перемогла суперниць світловодської команди та впевнено пройшла до фіналу. За зайняте перше місце дівчатам вручили кубок та дипломи.
Всі матчі гри 11 березня  відбулися в гострій та безкомпромісній боротьбі. Переможця вдалося  визначити тільки за різницею забитих – пропущених м’ячів, ним стала   команда “Гранд” (м.Кропивницький). Учасників та переможців змагань привітали голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, голова асоціації жіночого  футболу Кіровоградської області Олексій Стрельцов, голова районної федерації футболу Юрій Грунтовий. Всім учасникам змагань вручили дипломи, кубки, медалі , блокноти та вимпели, солодкі призи.
Такий турнір на Долинщині відбувся вперше.  Маємо надію, що проведення змагань з жіночого футболу, до дня  визволення Долинщини від фашистських загарбників  стане традицією. Сподіваємось на результативні виступи нашої команди у обласних та всеукраїнських чемпіонатах!