Відбувся чемпіонат області з шахів

28.02.2018

img_2721Минулого тижня в Палаці спорту міста Олександрія відбувся чемпіонат Кіровоградської області з шахів серед дівчат та юнаків. Тут зібралися 63 юних шахісти в різних вікових категоріях з Кропивницького, Олександрії, Знам`янки, Долинської, Онуфріївки, Новоукраїнки та Кременчука.
Цьогорічний чемпіонат зі швидких шахів проводився протягом двох днів. Завданням цієї першості було не тільки визначити найсильніших спортсменів у своїх категоріях, а й порівняти сили шахістів нашої області з вихованцями інших регіонів. На запрошення відгукнулися шахісти з Кременчука Полтавської області. Крім того, це змагання розглядалося як етап підготовки до чемпіонату області з шахів з класичним контролем часу на партію.
На чемпіонаті в Олександрії Долинську представляло сім учасників.
Найсильнішою стала Лера Шеванюк, яка отримала золоту медаль, випередивши на півтора очка Дарію Васильєву зі Знам’янки. Другу, бронзову медаль, отримав Владислав Власюк. Четверті місця у своїх категоріях отримали Владислав Поздняков та Дмитро Аліфонов. Незважаючи на те, що більшість учасників не так давно розпочали навчання в шаховому клубі, їм ще не вистачає досвіду та навичок, команда з Долинської отримала хороший результат – перше, третє і два четвертих місця.
За сприяння в організації поїздки для участі у змаганнях шахісти  щиро вдячні очільникам району та керівнику ПСП «Лідер-Агро» Сергію  Майбороді.
До речі, збірна команда району формується з вихованців шахово-шашкового клубу “Пішачок”, який з літа минулого року за підтримки голови районної ради Ірини Бондаренко, голови районної державної адміністрації Сергія Омельченка, підприємців Ігоря Гайдука та Миколи Черкуна розпочав свою роботу. Допомагає вирішувати питання оплати оренди приміщення і комунальних послуг  клубу народний депутат України Анатолій  Кузьменко, завдячуючи цьому,  навчання дітей в клубі безкоштовне.
Влітку 2018 року заплановано проведення Долинського відкритого  чемпіонату серед клубів і дитячих шахових секцій.

img_2611

img_2607

img_2721