Відбувся щорічний шаховий турнір пам’яті В.М.Єлєзова

15.01.2019

212-13 січня 2019 року в районному  будинку культури ( МЦ «Червона калина»)  відбувся щорічний  шаховий   турнір пам’яті Василя Михайловича Єлєзова,  колишнього  генерального директора  КГЗКОРу, засновника шахового клубу на підприємстві. Започаткований турнір у 1996 році  та традиційно проходить в день його народження, 14 січня, або ж напередодні. Цього року  відзначається 90-а річниця від дня народження Василя Михайловича Єлізова.
До вихованців шахово-шашкового клубу «Пішачок» та дорослих шахістів звернулася голова районної ради Ірина Бондаренко, яка привітала усіх з новорічно-різдвяними святами, побажала учасникам турніру перемог та подякувала Олегу Чижикову, голові ГО «Федерація шахів і шашок Долинського району» за організацію заходу та розвиток шахово-шашкового спорту в районі. Вона також зазначила, що депутати районної ради активно підтримують проведення таких заходів, а депутати  Ігор Гайдук та Оксана Глущенко є членами ГО «Федерація шахів і шашок Долинського району» та постійно    беруть участь у зазначених змаганнях.
Валерій Зінченко, представник керівництва ДП «Дирекція КГЗКОР», вітаючи учасників змагань, детально зупинився на біографії В.М.Єлєзова,  пам’яті  якого присвячений турнір.
Сергій Зеленокорінний, ветеран органів місцевого самоврядування, активний учасник змагань, подякував організаторам, районній владі за підтримку інтелектуального виду спорту. зазначив, що проведенням різнопланових заходів в МЦ «Червона калина», де розміщується районний Будинок культури, відбувається відновлення, розвиток  спортивного осередку та культурного життя району.
За результатами дводенного турніру переможцем фіналу та володарем Кубка Єлєзова став  Вячеслав  Дундуков, а  призерами   другого  і  третього  місць – Олег Чижиков та   Валентин Толов.
Своєрідною сенсацією нинішніх змагань стало те, що у фінал потрапив 11-річний шахіст  клубу «Пішачок», учень Долинської міської школи № 4 Віктор  Довгаль, обійшовши гравців першої десятки шахового рейтингу району. Він був відзначений за кращу гру.  Призери отримали грошові винагороди, а усі 25 спортсменів – подяки за участь у змаганнях.
Вручив нагороди заступник голови районної державної адміністрації  Олександр Ворона і  побажав шахістам подальших звершень.

2