Відбулася Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

11.04.2016

GEDC0458Перші місяці весни для лісівників найбільш – відповідальна пора , час відновлення зелених насаджень. Для того, щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення зелених насаджень, вже 11 рік поспіль проходить Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Традиційно головні заходи Акції розпочинаються 21 березня, в день, який з 2013 року Генеральною асамблеєю ООН оголошено як Міжнародний день лісів, й тривають до Дня Довкілля, який щороку в Україні відзначають у третю суботу квітня.

Мета акції – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та безпосередньої участі шкільної молоді у створенні нових лісів, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі. У Акції взяли участь голова Долинської районної ради Ірина Бондаренко та голова Долинської районної адміністрації Сергій Омельченко, від місцевої громади учасників заходу привітав Іванівський сільський голова Віктор Зазвірський. Кожен рік з великим задоволенням беруть  активну участь у Всеукраїнській Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» наші юні лісівники – учні Веселобоковеньківського шкільного лісництва. Діти завжди старанно готуються до цього свята.

Цьогоріч Акція у дендропарку «Веселі Боковеньки» проходила під гаслом «Без верби та калини – немає України».

Учасниками акції було посаджено алею верби та калини.

Щороку участь у заходах Акції беруть все більше й більше людей, адже це додаткова можливість ознайомитись з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до приємного процесу садіння дерев. Висловлюємо надію, що проведення Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», відзначення Міжнародного дня лісів та Дня Довкілля приверне увагу кожного громадянина до нашого спільного завдання – зберегти й примножити природні багатства рідної Землі.

GEDC0458

GEDC0481

GEDC0504

GEDC0498

GEDC0512

GEDC0539

GEDC0538