Відбулася двадцята сесія районної ради сьомого скликання

17.11.2017

17 листопада 2017 року відбулася двадцята сесія районної ради сьомого скликання, яку провела голова районної ради Ірина Бондаренко.Всі питання, запропоновані до розгляду, попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради та узгоджені президією. Безпосередньо на пленарному засіданні депутат районної ради Валерій Григоренко запропонував внести до порядку денного Звернення депутатів Долинської районної ради сьомого скликання до Президента та Верховної Ради України щодо підтримки змін у виборчому законодавстві, яке депутатами під час голосування було підтримане одноголосно.
Депутатський корпус не підтримав рішення про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Галини Цуркан відповідно до поданої заяви про складення нею депутатських повноважень.
Депутати більшістю голосів призначили на посаду головного лікаря Долинської центральної районної лікарні Наталію Шевченко. Наталія Анатоліївна подякувала районній владі та депутатському корпусу за підтримку та розвиток медицини, розповіла про перспективи розвитку галузі в рамках реформування, необхідність залучення молодих спеціалістів та вирішення інших нагальних питань.
Одноголосно було підтримано рішення про призначення Гнатишин Нелі Анатоліївни на посаду директора КЗ «Молодіжненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».
На пленарному засіданні були затверджені внесення змін до діючих районних програм, внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік,  прийнято районну програму забезпечення функціонування Комунальної установи «Трудовий архів Долинського району» на 2018-2022 роки, затверджені технічні документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, наданих в оренду сільгосппідприємствам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.