Відбулася двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання

28.03.2018

gedc2538

Важливі рішення прийнято

28 березня 2018 року в сесійній залі районної ради відбулася двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання під головуванням Ірини Бондаренко, голови районної ради. У роботі пленарного засідання  взяли участь голови місцевих рад району, керівники правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.
Завдячуючи спільній роботі депутатського корпусу Долинської районної ради та районної державної адміністрації, було прийнято ряд важливих рішень, що стосуються підтримки та розвитку галузей охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення та ін.
Депутати розглянули питання виконання плану роботи районної ради, звіти голови районної ради та  постійних комісій про роботу у 2017 році, виконання програми економічного і соціального розвитку Долинського району та районного бюджету за 2017 рік.  Затвердили районні програми розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2018-2021 роки; висвітлення діяльності органів виконавчої влади в друкованих засобах масової інформації Долинського району у 2018-2020 роках; реконструкції (відновлення) мереж зовнішнього освітлення населених пунктів Долинського району на 2018-2019 роки, технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та інші питання.
Під час розгляду питання про  внесення змін до районного бюджету на 2018 рік  для зміцнення матеріально-технічної бази Центру первинної медико-санітарної допомоги з районного бюджету  спрямовано 451,6 тис.грн., в тому числі, на комп’ютерно-технічне та програмне забезпечення для проведення медичної реформи –– 300,0 тис. грн., забезпечення пільгової категорії хворих лікарськими засобами – 312,0 тис.грн. З метою проведення капітального ремонту приміщення інфекційного корпусу та харчоблоку центральної районної лікарні, на виготовлення проектно-кошторисної документації  зазначених об’єктів та реконструкції трансформаторної підстанції виділено 545,0 тис.грн.
Для забезпечення обладнанням та медичним інструментарієм, реагентами, термо-та флюорографічною плівкою та медикаментами виділено кошти в сумі 554 тис. грн.
На  виконання програми по забезпеченню інсулінами хворих на цукровий діабет передбачено 200,0 тис.грн.
Для дотримання вимог безпеки на обладнання приміщення поліклініки  автоматичною пожежною сигналізацією та забезпечення заходів з технічного обслуговування електроустаткування передбачено 159,4 тис. грн.
З метою покращення матеріально-технічної бази закладів освіти району виділено кошти в сумі 600,0 тис.грн.: на проведення ремонтів підлоги спортивних залів  КЗ «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради», на придбання меблів для шкільної їдальні Марфівської філії – 19,5 тис. грн., на встановлення металопластикових вікон – 149,5 тис.грн. (для  Олександрівської ЗШ та  Центру дитячої та юнацької творчості), на  придбання обладнання для навчання учнів в умовах нової української школи – 400,0 тис. грн.; на оплату послуг із здійснення технічного обстеження будівель шкіл та виготовлення проектно-кошторисної документації по  капітальних ремонтах – 129,9 тис.грн. (Маловодянська, Молодіжненська, Гурівська ЗШ та Першотравнева філія); на  встановлення опалювальних котлів (Іванівська філія Долинської ЗШ №4; Олександрівська ЗШ) – 100 тис.грн., на  придбання електроосвітлювального обладнання для спортивної зали КЗ «Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №4» – 60,0 тис.грн.;
Подбали депутати і про харчування учнів шкіл району, передбачивши кошти в сумі 349,7 тис.грн. та одностайно підтримали розвиток професійно-технічної освіти в Долинському районі, виділивши кошти на зміцнення матеріально – технічної бази Долинського відділення ПТУ №36 (придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт, побутової техніки, кухонного інвентарю та меблів для кухні – лабораторії) – 150,0 тис.грн.
Значні кошти – 330,1 тис.грн. спрямовано на підтримку та розвиток спорту в районі, це дасть можливість забезпечити участь дітей загальноосвітніх шкіл у спортивних заходах районних та обласних рівнів (121,8 тис. грн.), придбати спортивну форму та інвентар (20,8 тис.грн.),  підтримати районну ДЮСШ, Стадіон «Колос» та ГО “Кіровоградська обласна федерація панкратіону України”  (35,0 тис.грн.; 99,0тис.грн. та 28,0 тис.грн. відповідно).
Пріоритетним напрямком залишається забезпечення виконання програми соціального захисту населення: з бюджету виділено 335,8 тис. грн., в т.ч.: заходи з оздоровлення та відпочинку дітей – 150,0 тис.грн.; придбання путівок для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС 2 категорії – 21,0 тис.грн.;  підтримка  учасників  АТО та їх сімей – 20,0 тис.грн.; встановлення пам’ятника померлому учаснику АТО  гр. Недері В.Г. – 25,0 тис.грн.; допомога інвалідам-чорнобильцям І  категорії та вдовам – 19,8 тис.грн.; допомога особам з інвалідністю – 100,0 тис.грн. Передбачені кошти в сумі 41,4 тис.грн. на утримання штатної одиниці психолога РЦССМ, який надаватиме необхідну  допомогу військовим, що проходили службу в зоні АТО.
На підтримку інформаційного простору для всебічного інформування  населення про важливі події з соціально-економічного, політичного та культурного  життя району спрямовано – 495,0 тис. грн.
Для розвитку закладів культури району в бюджеті передбачено  457,0 тис.грн., в тому числі: для культурно-дозвіллєвого центру на заходи по протипожежній безпеці – 30,5тис.грн., на виготовлення кошторисної документації по ремонту покрівлі– 10,0 тис.грн., придбання вікон і дверей – 59,1 тис.грн., придбання комплекту акустичної апаратури – 40,0 тис.грн.; на придбання музичних інструментів для школи естетичного виховання – 40,0 тис.грн.
Також для районного Будинку культури виділено 84,5 тис.грн. на  придбання відеопроектора, радіосистеми, прожектора та ноутбуку.
На сесії не залишилися поза увагою депутатів народний аматорський хоровий колектив “Джерело” та дитячий зразковий хореографічний ансамбль “Веселка”. Виділено кошти 25,0 тис.грн. на придбання  світлового обладнання, костюмів для дорослих аматорів сцени та 12,0 тис.грн. на радіомікрофон  для «Веселки». З метою збереження музейного фонду будуть закуплені відеокамери та відеореєстратори на суму  23,9 тис.грн. Районній бібліотеці для дорослих передбачили 60,8 тис.грн. для придбання необхідних меблів.
Значна увага приділена Долинському районному відділу УДСНС України у Кіровоградській області з метою попередження виникнення, своєчасного реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій – надано субвенцію на придбання дихальних апаратів на стислому повітрі та компресору для наповнення балонів апаратів повітрям – 200,0 тис. грн.
Зважаючи на непрості часи у нашій державі, необхідність зміцнення її обороноздатності, депутати одноголосно підтримали виділення 100,0 тис.грн. підшефній військовій частині А1405 на проведення поточного ремонту адміністративних будівель та 55,0 тис.грн. Долинському районному військовому комісаріату на перевезення призовників, виготовлення бланкової продукції, придбання канцтоварів.
З метою забезпечення правопорядку на території району для Долинського відділу  поліції ГУНП в Кіровоградській області виділено 100,0 тис.грн. на встановлення засобів відео спостереження при в’їзді в м. Долинська, по напрямках м. Кривий Ріг, смт. Устинівка, м. Кропивницький та виїзді на технологічну дорогу в напрямку м. Кривий Ріг.
На пленарному засіданні було розглянуто 39 питань та прийнято відповідні рішення.
У питанні «Різне» з інформацією виступила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Романченко, яка зазначила, що нею спільно з медиками закладу буде здійснено виїзди до кожного населеного пункту району з метою роз’яснення шляхів укладення декларацій з лікарями в рамках проведення медичної реформи і жоден житель не залишиться поза увагою. Про роботу Долинського відділення профтехучилища інформував керівник Новгородківського ПТУ № 36 Олег Вєтров, який подякував депутатському корпусу та керівникам району за підтримку та розвиток професійної освіти в регіоні та окреслив  перспективи розвитку закладу.

gedc2528

gedc2533

gedc2530