Відбулася двадцять перша сесія районної ради

19.12.2017

gedc167018 грудня 2017 року відбулася двадцять перша сесія районної ради сьомого скликання, яку відкрила та провела голова районної ради Ірина Бондаренко.
За доброю традицією, перед початком роботи пленарного засідання,  присутніх відзначили з нагоди професійних свят та інших визначних подій.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко та голова районної організації ветеранів України Микола Почапський вручили спільні грамоти департаментів охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму та культурної спадщини обласної державної адміністрації і обласної Організації ветеранів України колективам  центральної районної  лікарні, територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району, народного аматорського хорового колективу ветеранів війни  та праці КЗ « Культурно – дозвіллєвий  центр  Долинської районної ради»  за плідну роботу та тісну  співпрацю з обласною Організацією ветеранів України. Почесну грамоту  Кіровоградської обласної ради було вручено   депутату районної ради Миколі Пащенку з нагоди Дня місцевого самоврядування.
На пленарному засіданні депутати прийняли важливі для району рішення – це програма економічного та соціального розвитку Долинського району та районний бюджет на 2018 рік, які спрямовані на розвиток галузей матеріального виробництва, соціальної сфери, підвищення матеріального добробуту населення.
Депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації Сергія Омельченка про виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень. Інформація супроводжувалася слайдами, на яких було наочно продемонстровано досягнення району за звітний період. Звіт про виконання делегованих повноважень взято до відома.
Одноголосно депутатами були підтримані рішення про встановлення меморіальних дощок:
на фасаді будівлі Варварівської філії  Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради»  на честь Дмитра Олександровича Оверченка (Кужелівського), учасника антитерористичної операції, який героїчно загинув в бою під м. Авдіївка Донецької області та посмертно нагороджений Орденом «За мужність ІІІ ступеня»;
на фасаді будівлі  Комунального закладу «Гурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» на честь Яра Славутича (Григорія Жученка), видатного поета українського зарубіжжя, вченого-україніста, професора Альбертського університету в Едмонті (Канада).
Також на сесії був прийнятий план роботи районної ради на 2018 рік, внесено зміни  до діючих районних програм та затверджено нові програми на наступні роки: Програма зайнятості населення Долинського району на 2018 – 2020 роки, районна програма з реалізації «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2018-2020 роки, Програма надання безоплатної правової допомоги населенню  Долинського району на 2018-2020 роки, районна програма оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року та інші питання.
Під час перерви в роботі сесії перед депутатами виступив народний аматорський хор ветеранів війни та праці Долинського району  (керівник – Василь Слівка). Ірина Бондаренко та Сергій Омельченко, разом з депутатами, подякували їм за популяризацію українських традицій та запевнили, що і надалі будуть сприяти підтримці та розвитку даного колективу.
Всього на пленарному засіданні було розглянуто 36 питань з питанням «Різне» та прийняті відповідні рішення.
Ірина Петрівна Бондаренко подякувала депутатам за плідну  роботу. Так як ця сесія є завершальною в поточному році, привітала  присутніх з прийдешніми Різдвяними та Новорічними святами та побажала усім миру, добробуту та злагоди.

gedc1660

gedc1671

gedc1670