Відбулася двадцять шоста позачергова сесія районної ради сьомого скликання

19.10.2018

gedc523019 жовтня 2018 року під головуванням Ірини Бондаренко, голови Долинської районної ради, відбулася двадцять шоста позачергова сесія районної ради сьомого скликання.  Початку роботи пленарного засідання  передувало спільне засідання постійних комісій районної ради, на яких депутати обговорили питання:

1.Про внесення змін та доповнень до  програми  економічного і соціального розвитку Долинського району на 2018 рік.
2.Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2017 року № 316 “Про районний бюджет на 2018 рік”.
3.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надана в оренду Черкуну М. І. для ведення селянського (фермерського) господарства загальною площею 22,7701 га.
4.Про затвердження технічної документації   про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надана в оренду Черкуну М. І. для ведення селянського (фермерського) господарства загальною площею 12,2299 га.

Враховуючи необхідність приведення у відповідність порядку фінансування в умовах діяльності Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради», а саме: коштів, передбачених для виплати заробітної плати працівникам, оплати комунальних послуг та енергоносіїв, для забезпечення належного матеріально-технічного стану структурних підрозділів підприємства відповідно до  Примірного табеля оснащення  закладів охорони здоров’я  та фізичних осіб-підприємців, які надають первинну медичну допомогу, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я від 26 січня 2018 року № 148, що вплине на строки отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, та з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення і налагодження ефективного функціонування  системи надання населенню доступної і високоякісної первинної медико-санітарної допомоги, з метою недопущення надзвичайної ситуації при підготовці до опалювального сезону, соціальної напруги серед працівників через невиплату заробітної плати, серед населення через ненадання певних видів послуг, було внесено зміни та доповнення до  програми  економічного і соціального розвитку  Долинського району на 2018 рік.
Прийняття рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2017 року № 316 “Про районний бюджет на 2018 рік” забезпечить своєчасне використання субвенцій державного та місцевих бюджетів та забезпечення фінансування Комунального закладу дошкільної освіти №2 «Івушка» Долинської районної ради.
Інформували депутатів із зазначених питань Алексеєва Т.О., начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, Стинга О.А., начальник фінансового управління райдержадміністрації та Шестакова В.І., начальник відділу у Долинському районі головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.
На засіданнях постійних комісій було також заслухано та взято до відома інформацію заступника голови районної ради Бабенко Л.В., яка ознайомила депутатів з листом Олександрійської місцевої прокуратури щодо стану додержання місцевими органами влади бюджетного законодавства у сфері забезпечення житлових прав дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Зеленокорінної І.В. про результати ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Долинської центральної районної лікарні за період з 01.11.2014 року по 01.09.2018 року.

gedc5227

gedc5224

gedc5230