Відбулася навчально-звітна сесія Районного парламенту дітей

25.04.2018

gedc275225 квітня 2018 року в сесійній залі районної ради, з метою підтримки та розвитку учнівського самоврядування та залучення молоді до парламентаризму, відбулася навчально-звітна сесія Районного парламенту дітей (координатор – Микитенко С.А.), яку відкрив та вів голова парламенту Владислав Глібовський.
На засідання були запрошені голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, заступник голови районної ради Лілія Бабенко, депутати районної ради Сергій Ламанов  та Оксана Глущенко, посадовці та керівники відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.
Голова районної ради Ірина Бондаренко, звертаючись до юних парламентарів, подякувала за активну громадську позицію, співпрацю з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, за їхнє прагнення змінити Україну на краще. Вона запевнила, що зі свого боку районна влада надаватиме всебічну підтримку їхнім ініціативам та починанням та побажала присутнім плідних результатів та гарної роботи, адже саме за небайдужою та соціально активною молоддю – майбутнє  нашої держави.
На пленарному засіданні І сесії ХІІ скликання було заслухано звіти про роботу органів учнівського самоврядування за 2017-2018 навчальний рік. Ірина Марущак, директор КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Долинської районної ради»,  виступила з доповіддю на тему «Нова українська школа – школа майбутнього». Діти навчалися у тематичній школі дебатів, а потім активно долучилися до дебатів по темі: «Нова українська школа: радощі та труднощі», обговоривши перспективи розвитку нової української школи разом з присутніми депутатами  районної ради.
Усі питання затвердженого порядку денного були розглянуті, окреслені перспективи подальшої співпраці та прийняті відповідні рішення.

gedc2709

gedc2716

gedc2729

gedc2707

gedc2723

gedc2735

gedc2747

gedc2752