Відбулася нарада з питання водозапезпечення міста Долинська

08.02.2018

dsc_0004Голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у нараді з питання водозабезпечення міста Долинська, яка відбулася 07 лютого 2018 року під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Коваленка за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, представників районної державної адміністрації, Долинської міської та Першотравневої сільської рад. Учасники наради обговорили питання  погодження графіку реалізації проекту «Реконструкція комплексу гідрогеологічних свердловин геолого-економічної оцінки запасів підземних вод Лозуватської дільниці Долинського водозабору і здійснення заходів по застосуванню раціональних, економічно безпечних технологій видобування та недопущення наднормативних витрат і погіршення якості підземних питних вод» та узгодили ряд питань щодо будівництва Долинського групового водопроводу водопостачання м.Долинська Кіровоградської області. Під час обговорення було заслухано усіх зацікавлених сторін та, з врахуванням пропозицій, випрацювано механізм подальших дій.
Сергій Петрович акцентував увагу, що інвестиційний проект будівництва водогону до м.Долинська є пріоритетним для Кіровоградської області у 2018 році. Фінансування проводитиметься за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Але розпочнеться будівництво водопроводу тільки після проведення геологорозвідувальних робіт.
За результатами наради встановлено конкретні терміни проведення організаційних та будівельних робіт з підтвердження запасів води, що мають завершитися до 10 червня поточного року та визначено відповідальних виконавців.

dsc_0007

dsc_0004