Відбулася нарада щодо вирішення нагальних питань галузі охорони здоров’я

04.02.2020

03 лютого 2020 року голова районної ради Ірини Бондаренко взяла участь у нараді щодо вирішення нагальних питань галузі охорони здоров’я.
В. о. директора комунального некомерційного підприємства  «Долинська центральна районна лікарня» Віктор Шовкопляс проінформував керівників району про стан забезпечення інсулінами хворих на цукровий та нецукровий діабет. У зв’язку з тим, що процес переходу програми реімбурсації препаратів інсуліну до адміністрування Національною службою охорони здоров’я України в рамках програми медичних гарантій відтерміновано до 01 жовтня 2020 року, виникла необхідність дофінансування напрямку «лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет». Шовкопляс В.М. повідомив, що звернувся до міської, селищної, сільських рад щодо надання субвенції на придбання інсулінів для жителів підвідомчих територій, хворих на цукровий та нецукровий діабет.
Також розглядалася можливість виділення коштів на зазначені цілі з районного бюджету.
У зв’язку з запровадженням платних послуг, у відповідності до  чинного законодавства та в рамках програми медичних гарантій з 2020 року піднімалося   питання внесення відповідних змін до установчих документів КНП «Долинська центральна районна лікарня».
Учасники наради обговорили можливість придбання  житла лікарям відповідно до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства “Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради” на 2020-2021 роки”, затвердженої рішенням  районної ради від 20 грудня 2019 року №554.
За результатами проведеної наради прийняті відповідні доручення.