Відбулася одинадцята сесія районної ради

26.12.2016

gedc427923 грудня 2016 року відбулася чергова одинадцята сесія Долинської районної ради сьомого  скликання, участь у роботі якої взяв 31 депутат. У її роботі також взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Омельченко, представники правоохоронних органів, селищний, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації.

У ході пленарного засідання було розглянуто 40 питань, які були попередньо детально опрацьовані на постійних комісіях районної ради. В чергу денну за ініціативи депутатів районної ради було включено питання «Про звернення депутатів Долинської районної ради сьомого скликання про посилення заходів щодо протидії рейдерству» в зв’язку з подіями, що мають ознаки рейдерського захоплення ПСП «Гайдук».
З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято 13 районних програм, серед яких – економічного і соціального розвитку Долинського району на 2017 рік, реформування системи надання адміністративних послуг в Долинському районі, розвитку фізичної культури і спорту, підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту та ряд інших. Основним питанням, що внесено на розгляд сесії районної ради було затвердження районного бюджету на 2017 рік. Заслуховували депутати інформацію про хід виконання програми «Питна вода Долинського району» на 2006-2020 роки, інформацію щодо виконання програми охорони навколишнього природного середовища в районі та інші. Одностайними були депутати і при прийнятті інших рішень, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району.

gedc4282

gedc4279

gedc4285