Відбулася онлайн нарада

28.12.2016

    27 грудня 2016 року голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у онлайн нараді, під час якої було обговорено перспективи реформування медичних закладів вторинної ланки області. Нараду провів перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко.
Наразі, на Кіровоградщині, процес формування мережі госпітальних округів закладів охорони здоров’я вторинного рівня триває. У залежності від розташування та від кількості населення на сьогодні визначено три госпітальних округи під умовними назвами: Західний (205 тис. чол.), Центральний (532,3 тис. чол.) та Східний (235,9 тис. чол.).
До Центральної ради входитимуть головні лікарі Кропивницької міської лікарні швидкої допомоги, пологового будинку №1 та центральної міської лікарні міста Кропивницького, Кіровоградської, Маловисківської, Знам’янської, Бобринецької та Долинської ЦРЛ, міської дитячої лікарні та міської лікарні №2 Кропивницького, міської лікарні міста Знам’янка, а також Новомиргородської, Олександрівської, Компаніївської, Устинівської та Новгородківської ЦРЛ.

(За матеріалами офійного сайту Кіровоградської облдержадміністрації)