Відбулася позачергова сесія районної ради

13.04.2017

gedc0300На тринадцятій сесії Долинської районної ради депутатами було прийняте рішення від 29 березня 2017 року № 196 про повернення проекту рішення «Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам освіти» суб’єкту подання, районній державній адміністрації, на доопрацювання та рекомендовано підготовлені належним чином документи подати на розгляд позачергової сесії.
12 квітня 2017 року було скликано чотирнадцяту позачергову сесію районної ради сьомого скликання, яку відкрила і вела голова районної ради Ірина Бондаренко. До початку роботи сесії було проведено спільне засідання постійних комісій районної ради.
Ірина Петрівна повідомила депутатам, що на виконання рішення районної ради для розгляду на позачерговій сесії надійшло від суб’єкта подання – районної державної адміністрації два проекти рішень: «Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам освіти» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №174 «Про районний бюджет на 2017 рік».
По питаннях порядку денного пленарного засідання депутатів інформували Оксана Гадірова, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та Оксана Стинга, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.
Після обговорення питань були прийняті відповідні рішення.
Ірина Бондаренко також повідомила присутнім про те, що спільно з громадськими організаціями Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів), Спілка воїнів – учасників АТО Долинського району «Захисник» та волонтерами, для підняття бойового духу наших  захисників, які відстоюють незалежність країни, в районі  проводиться акція «Великодні кошики – на передову». Гуманітарний вантаж формуватиметься в приміщенні районної ради та 18 квітня буде направлений по  двох напрямках в місця дислокації наших військовиків.
Ірина Петрівна закликала усіх небайдужим долучитися до цієї акції,  висловивши таким чином воїнам вдячність і повагу за збереження мирного неба над нашими домівками.

 

gedc0302

gedc0300

gedc0303