Відбулася презентація Бюро правової допомоги

31.08.2016

GEDC2673Вчора голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у презентації Бюро правової допомоги, який відкрито у Долинському районі 30 серпня 2016 року  під юрисдикцією Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
На презентацію були запрошені представники органів виконавчої влади, засобів масової інформації, управлінь, відділів райдержадміністрації та громадськість.

Під час презентації присутніх  ознайомили із функціями новоствореного бюро, було сформовано рекомендації щодо механізму подальшої співпраці усіх суб’єктів надання правових послуг на рівні територіальної громади.

Директор центру Тетяна Батранюк зазначила, що новостворені відділи будуть виконувати функції, подібні до функцій Кіровоградського місцевого центру, що полягають в наданні первинної правової допомоги, доступі до вторинної правової допомоги, правовій освіті населення, доступі до електронних сервісів Міністерства юстиції, як правильно організовувати правопросвітницьку роботу у територіальних громадах та соціально-вразливих суспільних групах та особливості організації надання безоплатної первинної правової допомоги та забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

Відкриття Бюро правової допомоги є ще одним кроком на шляху до Європейського майбутнього країни. Новостворене  Бюро допомагатиме з доступом до електронних сервісів Мін’юсту та посилить правову спроможність громади, зніме соціальну напругу в суспільстві та покращить інформування мешканців про правові механізми та алгоритми.

Під час презентації до слова було запрошено Сергія Кравчину, який ознайомив присутніх з графіком роботи бюро, основними цілями, а також закликав присутніх до співпраці.

По завершенні заходу присутнім було надано інформацію  про місцезнаходження бюро, контактні телефони та графік роботи.

Адреса бюро правової допомоги: 

м. Долинська: вул. Соборності України 39, ІІ-поверх(приміщення  Укрпошти)

Тел: 0997424704, 0681848976

Е-маil:bpd.dl@ukr.net

GEDC2674

GEDC2673