Відбулася п’ятнадцята позачергова сесія районної ради

30.05.2017

gedc095930 травня 2017 року о 10 годині в сесійній залі районної ради відбулася п’ятнадцята позачергова сесія районної ради сьомого скликання, на якій було розглянуте питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 174 «Про районний бюджет на 2017 рік».
На початку роботи сесії голова районної ради Ірина Бондаренко привітала Володимира Шведюка,  переможця районної краєзнавчої премії імені Івана Проценка за роботу  «Операція «Вісла», переселенський процес 1944-1947 років: невідомі сторінки історії» та вручила йому  Диплом і грошову винагороду.
Відкрила та вела п’ятнадцяту позачергову сесію голова районної ради Ірина Бондаренко.
У пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники районних засобів масової інформації.
Інформувала депутатів по питанню внесення змін до бюджету начальник фінансового управління Оксана Стинга. У зазначеному проекті рішення зміни були внесені з врахуванням пропозицій постійних комісій та нагальності вирішення питань. Зокрема, за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету за січень-березень 2017 року депутати підтримали виділення коштів в сумі 200,0 тис. грн. на реконструкцію системи теплопостачання основного корпусу Долинської центральної районної лікарні, коштів в сумі 820 тис. грн. на придбання автомобіля для центральної районної лікарні  та 40 тис. грн. на його реєстрацію,  200 тис. грн. на придбання 2-х опалювальних котлів для Олександрівської та Іванівської загальноосвітніх шкіл та 80 тис. грн.. на придбання матеріалів для поточного ремонту опалювальної системи Суходільської загальноосвітньої школи. Виділені кошти в сумі 200 тисяч гривень на поточний ремонт Гурівської загальноосвітньої школи та кошти в сумі 770 тисяч гривень на придбання металопластикових вікон в приміщеннях загальноосвітніх шкіл району.
Тетяна Романченко, депутат районної ради, внесла пропозицію щодо виділення коштів, за рахунок нерозподілених, в сумі 50 тисяч гривень на заміну вікон Ганнівського НВК, з метою забезпечення енергозбереження та дотримання відповідного температурного режиму у навчальному закладі. Дана пропозиція була підтримана депутатами одноголосно. Тож, загалом на заміну вікон в приміщеннях загальноосвітніх навчальних закладів виділено 820 тис. грн. Віталій Терещенко, депутат районної ради, вніс пропозицію виділити кошти в сумі 250 тис. грн. на завершення ремонту покрівлі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради», але зазначена пропозиція не була підтримана більшістю депутатів. Під час обговорення даної пропозиції, депутати зазначили,  що на попередніх сесіях були прийняті рішення про виділення коштів на проведення ремонтних робіт комунальних закладів «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Долинської районної ради» та «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради», тому до розгляду даного питання запропоновано повернутися на наступних сесіях.
Після обговорення даного питання було прийняте відповідне рішення.

gedc0958

gedc0961