Відбулася робоча нарада за участі народного депутата України Олега Воронька

24.10.2019

23 жовтня 2019 року в сесійній залі районної ради відбулася робоча нарада за участі народного депутата України Олега Воронька, на якій було обговорено питання колективного звернення жителів Богданівської територіальної громади щодо будівництва системи водовідведення у місті Долинська та депутатські запити депутата районної ради Собка М.О. до Долинського міського голови Тернавської В.В. та керуючого санацією  ДП «Дирекція КГЗКОР» щодо порушень вимог чинного законодавства при підготовці та погодженні проекту (його етапів «Будівництво каналізаційних очисних споруд м. Долинська Кіровоградської області»).
У нараді взяли участь керівники району та міста, депутати районної та міської рад, представники ДП «Дирекція КГЗКОР», комунальних підприємств, структурних підрозділів облдержадміністрації.
Учасники наради обговорили доцільність подальшого використання мереж та об’єктів водовідведення ДП «Дирекція КГЗКОР» і будівництва нових міських каналізаційно – очисних споруд  та звернули увагу на встановлені високі  тарифи  на  послуги водопостачання та водовідведення в Долинській і необхідність проведення  аудиторської перевірки  складових діючого тарифу.
Враховуючи важливість питання водозабезпечення та водовідведення для жителів міста, Олег Воронько пообіцяв заявникам додаткового розгляду та всебічної підтримки в його вирішенні