Відбулася робоча нарада

27.12.2017

dsc_0002Голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у робочій нараді з питання протидії злочинним посяганням на керівників сільськогосподарських підприємств району, яка відбулася 26 грудня 2017 року під головуванням Сергія Омельченка, голови районної державної адміністрації  . Подія, що сталася – напад на керівника сільськогосподарського підприємства, сколихнула увесь район.
У нараді взяли участь начальник Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області Сергій Тюлєнєв, керівники сільськогосподарських підприємств району та представники штабу Громадського формування з охорони громадського порядку «Аграрник».
За результатами наради вирішено створити робочу групу з протидії злочинним посяганням на керівників підприємств району; рекомендовано на підвідомчих територіях рад району активізувати роботу громадських формувань та провести 27 грудня 2017 року о 14:00 год. в залі засідань райдержадміністрації провести чергову нараду за участі керівників підприємств, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та одноосібників району.

dsc_0002

dsc_0003