Відбулася сесія обласної ради

13.03.2017

Голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у роботі пленарного засідання десятої сесії Кіровоградської обласної ради сьомого скликання, яка відбулася 10 березня 2017 року в сесійній залі обласної ради.
Вів сесію голова обласної ради Олександр Чорноіваненко. Депутати  прийняли ряд важливих рішень, що стосуються економічного та соціального розвитку області, внесли зміни до діючих програм, підтримали депутатські запити та розглянули інші питання.
Депутатським корпусом також внесено зміни до програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2017 рік – у    Переліку соціальних заходів, реалізація яких передбачена на 2017 рік в рамках Програми у Долинському районі, змінили назву заходу «Капітальний ремонт покрівлі Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1» на «Капітальний ремонт будівлі Комунального закладу «Долинська ЗШ №1 І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» з обсягом фінансування у 2017 році в сумі 814 тис.грн., у тому числі за рахунок коштів обласного бюджету – у сумі 500 тис. грн.., місцевого бюджету – у сумі  314 тис. грн.