Відбулася тридцять восьма позачергова сесія районної ради

19.03.2020

GEDSC DIGITAL CAMERA19 березня 2020 року відбулося пленарне засідання 38 позачергової сесії районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Ірина Бондаренко.
На початку засідання заступник голови районної виборчої комісії Ольга Григоренко оголосила постанову районної виборчої комісії про реєстрацію депутатами Долинської районної ради сьомого скликання  Валантиря Віктора Івановича, Вітряка Геннадія Миколайовича, Кащєєва Вадима Юрійовича, Свічкарьова Валерія Вікторовича, Скорохода Олександра  Вікторовича, визнаних обраними наступними за черговістю. Голова районної ради вручила посвідчення та  привітала  обраних депутатів, побажавши їм плідної роботи на благо територіальної громади району.
Всього депутатами було розглянуто такі питання порядку денного : «Про внесення змін до рішення районної ради від 10 грудня 2015 року №4 “Про обрання лічильної комісії”, «Про внесення змін до рішення районної ради від  10 грудня 2015 року № 7 «Про утворення постійних комісій  Долинської районної ради сьомого скликання», «Про внесення змін та доповнень до районної Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства “Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради” на 2020-2021 роки», «Про внесення змін та доповнень до програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради ” на 2019-2021 роки», «Про внесення змін до Статуту та затвердження Порядку складання, затвердження, внесення змін та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради”», «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня  2019 року № 557 “Про районний бюджет Долинського району на 2020 рік”».
Зокрема, виділено кошти в сумі 880 тис.грн на заробітну плату працівників   Комунального некомерційного підприємства “Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради”, 450 тис.грн. для придбання дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту в умовах пандемії, 300 тис.грн – на фінансову підтримку та 100 тис.грн для забезпечення проведення протиепідемічних та карантинних заходів з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції для Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради ”. Також для  КНП  “Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради” було передбачено кошти на придбання житла для медичних фахівців (398 тис.грн), придбання набору реагентів для проведення біохімічного аналізу крові (50 тис.грн), придбання комп’ютерів та багатофункціональних пристроїв (163 тис.грн), придбання  медикаментів (400 тис.грн.). 500  тис.грн  передбачено на виконання заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

За рахунок вільного залишку коштів районного бюджету передбачено кошти на здійснення фінансування :

    • Компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті (на І півріччя 2020 року) -151250,00 грн.
    • Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства (на І півріччя 2020 року) -7500,00 грн.
    • Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку (на  І півріччя 2020 року) -16502,00 грн.
    • Компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян  автомобільним транспортом (на  І півріччя 2020 року) – 86650,00 грн.

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA