Відбулася тридцять сьома сесія районної ради

23.12.2019

GEDSC DIGITAL CAMERA20 грудня  2019 року в сесійній залі районної ради відбулася тридцять сьома сесія  районної ради сьомого скликання.
У пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники правоохоронних органів, сільські голови, представники районних засобів масової інформації.
Починаючи роботу пленарного засідання , голова районної ради  Ірина Бондаренко зазначила, що   сесії  передувала кропітка робота  постійних комісій . За результатами розгляду проєктів прийнято відповідні рішення та внесені пропозиції, які  було направлено до районної державної адміністрації .
Після затвердження порядку денного  та регламенту пленарного засідання   депутати перейшли до розгляду питань.
На розгляд депутатів було винесено 36 питань порядку денного:  “Про районний бюджет на 2020 рік” , “Про Програму економічного та соціального розвитку Долинського району  на 2020 рік”, «Про виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень», «Про виконання районного бюджету за січень-вересень 2019 року» та ін.
Депутатським корпусом заслухано звіти про хід виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року, районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2021 року, про хід виконання районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Долинському районі на 2018-2020 роки, внесено зміни до районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки,   програми фінансової підтримки Комунального некомерційного  підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради” на 2019-2021 роки,  районної комплексної програми соціального захисту населення району на 2018-2021 роки, затверджено районну соціальну програми  запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2023 року та районну Програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства “Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради” на 2020-2021 роки.
Депутати затвердили  Статут комунального підприємства редакція Долинського районного радіомовлення у новій редакції, Редакційний статут комунального підприємства редакція Долинського районного радіомовлення та  Статут Комунального некомерційного підприємства “Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради”.
Наступний блок питань – з освітньої галузі. На сесії прийнято рішення про завершення реорганізації комунального закладу шляхом приєднання до Комунального закладу “Боківський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Долинської районної ради”, Про завершення реорганізації комунального закладу шляхом приєднання до Комунального закладу “Молодіжненський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Долинської районної ради”, про ліквідацію Комунального закладу “Червоноозерський заклад загальної середньої освіти І ступеня Долинської районної ради”.
Також на цій сесії було прийнято ряд кадрових рішень :  на посаду директора Комунального закладу «Маловодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» призначено Гільщанську Тетяну Іванівну, продовжено термін дії контракту з директором Комунальної установи «Трудовий архів Долинського району» Вікторією Фронеску, продовжено термін дії контракту з директором Комунального підприємства «Стадіон Колос» Долинської районної ради» Анатолієм Біленком.
Також депутатами схвалено план роботи районної ради на наступний рік, заслухано звіти про роботу постійних комісій районної ради сьомого скликання у 2019 році, затверджено перелік загальнорайонних заходів на 2020 рік.
На завершення голова районної ради подякувала депутатам за результативну роботу протягом року, адже саме на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за створення комфортних умов для проживання жителів нашого району.
Голова районної ради привітала всіх з прийдешнім  Новим 2020 роком та Різдвяними святами, побажала  усім миру, добра, благополуччя, успішної роботи на благо територіальної громади Долинського району, впевненості у завтрашньому дні та міцного здоров’я.

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA

GEDSC DIGITAL CAMERA