Відбулася фахова майстерня

16.02.2018

dsc_060616 лютого 2018 року голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у  роботі фахової майстерні для представників обласної та районних рад на тему : «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: соціальний захист», яка відбулася в м. Кропивницькому за сприяння Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад.
Визначальними для роботи учасників заходу були питання :
– Надійний соціальний захист населення в Україні – визначальний чинник суспільного добробуту;
– Пріоритети реформування системи соціального захисту населення в Україні. Роль органів місцевого самоврядування  в новій системі соціального захисту.
У процесі роботи відбувалися гострі дискусії та обговорювались нагальні  питання  сьогодення.
Учасники одноголосно висловились, що реалізація соціальної політики на місцевому рівні значною мірою залежить від темпу і змісту децентралізації в державі. Зміни своєчасні і неминучі. Усі чекають на чітку нормативно-правову  базу, що забезпечить як прозорість у наданні соціальних послуг, так і контроль за використанням державних цільових коштів для якісного соціального захисту українців.
Тож завдання органів місцевого самоврядування – максимально уважно виявляти тих, хто не зможе без допомоги влади подолати труднощі. Адресність надання соціальних послуг можлива лише за умови децентралізації влади. Проте учасники наголосили, що регулювання державних законів та програм соціального захисту має відбуватись на районному рівні.

dsc_0606

dsc_0659

1