Відбулася 29 сесія

22.12.2018

gedc584421 грудня  2018 року в сесійній залі районної ради відбулася двадцять дев’ята  сесія  районної ради сьомого скликання. Відкрила та провела сесію голова районної ради Ірина Бондаренко. У пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники правоохоронних органів, сільські голови, представники районних засобів масової інформації,
Починаючи роботу пленарного засідання , голова районної ради  Ірина Бондаренко зазначила, що всі питання детально опрацьовані  постійними комісіями , всі рішення та пропозиції постійних комісій  було направлено до районної державної адміністрації , зауваження враховані та подані на розгляд  депутатського корпусу.
Після затвердження поряду денного  та регламенту пленарного засідання   депутати перейшли до розгляду питань.
На розгляд депутатів було винесено 25 питань порядку денного, зокрема питання “Про районний бюджет на 2019 рік” та “Про Програму економічного та соціального розвитку Долинського району  на 2019 рік”, «Про виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень» .
Інформуючи депутатів з питання «Про районний бюджет на 2019 рік», начальник фінансового управління районної державної адміністрації  Оксана Стинга зазначила, що при формуванні видаткової частини районного бюджету, спрямованої на утримання бюджетної сфери у 2019 році, враховані обсяги міжбюджетних трансфертів (освітньої та медичної субвенцій), визначені у Законі України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» та власні ресурси районного бюджету. Доходи районного бюджету на 2019 рік визначено у сумі 301126209 грн, видатки – 301126209 грн.  На виконання районних програм у 2019 році буде спрямовано 2893516 грн коштів районного бюджету. Таким чином, заклади охорони здоров’я отримають кошти на оплату праці, придбання туберкуліну, лікування хворих на цукровий діабет та ін. Значні кошти спрямовано на фінансування освітньої галузі,  закладів культури , розвиток фізичної культури та спорту.
Депутатським корпусом районної ради заслухано звіти про виконання програм, термін дії яких закінчився : «Районної програми поліпшення умов тримання в ізоляторі тимчасового тримання №3 ГУНП в Кіровоградській області затриманих і взятих під варту», «Районної цільової програми розвитку  позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2018 року». Заслухано звіт про виконання «Районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2018 року» та затверджено відповідну програму  терміном дії до 2021 року. З метою підтримки первинної ланки медичної галузі району  затверджено Програму  фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради» на 2019-2021 роки. Задля підвищення рівня патріотичного виховання дітей та учнівської молоді депутатським корпусом прийнято Районну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2019-2021 роки .
Також депутатами схвалено план роботи районної ради на наступний рік, заслухано звіти про роботу постійних комісій районної ради сьомого скликання, затверджено перелік загальнорайонних заходів на 2019 рік.
На завершення голова районної ради подякувала депутатам за результативну роботу, наголосивши, що сьогодні  саме на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців району. Тому завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами вирішується чимало непростих питань, реалізовується багато перспективних планів та задумів. Ірина Петрівна привітала всіх присутніх з прийдешніми святами  і побажала миру, міцного здоров’я, щастя, наснаги, добра в новому, 2019, році.

gedc5836

gedc5840

gedc5844

gedc5842

gedc5851