Відбулася 34 сесія районної ради

24.06.2019

gedc733224 червня  2019 року в сесійній залі районної ради відбулося  пленарне засідання тридцять четвертої  сесії  районної ради сьомого скликання. Відкрила та провела сесію голова районної ради Ірина Бондаренко.
У пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники правоохоронних органів, представники районних засобів масової інформації.
Починаючи роботу пленарного засідання , голова районної ради  Ірина Бондаренко зазначила, що всі питання детально опрацьовані  постійними комісіями , всі рішення та пропозиції постійних комісій  направлені до районної державної адміністрації , зауваження враховані та подані на розгляд  депутатського корпусу.
На розгляд сесії було винесено 12 питань:  «Про виконання районного бюджету за січень – березень 2019 року», «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року №469 «Про районний бюджет на 2019 рік», «Про хід виконання рішення районної ради від 25 вересня 2015 року № 508 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району», «Про хід виконання районної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, ООС, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки», «Про хід виконання районної Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва у Долинському районі на 2016 – 2020 роки», «Про хід виконання районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2020 роки», «Про хід виконання районної цільової програми “Вчитель” на період з 2014 до 2020 року» та ін. Також депутати внесли зміни   та доповнення до програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства “ Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради” на 2019-2021 роки” .
Під час розгляду питання «Різне» заступник голови районної державної адміністрації О.Ворона  поінформував депутатів про результати виконання протокольного доручення голови районної ради, внесеного на тридцять другій сесії районної ради сьомого скликання щодо звернення до Державної служби з безпеки на транспорті про здійснення заходів, необхідних для розвантаження та збереження експлуатаційного стану доріг Т-12-10, Т-12-04. Жителям села Славне Богданівської сільської ради, які звернулися до депутатського корпусу з  приводу конфлікту, що виник між власниками земельних паїв та орендарем, було рекомендовано звернутися до суду та правоохоронних органів.
За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.

gedc7335

gedc7332

gedc7334