Відбулися засідання постійних комісій районної ради

06.09.2017

06-09-2017-16 вересня 2017 року відбулися засідання постійних комісій районної ради, на яких були розглянуті питання, що пропонуються на розгляд вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання та комісійні питання.
Постійною комісією районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова комісії – Романченко  Т.О.) були розглянуті проекти рішень,  заслухані відповідальні спеціалісти та внесені зміни та доповнення до окремих проектів.
Члени комісії розглянули питання внесення змін до районного бюджету, хід виконання районних програм, стан підготовки  господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період. Районній державній адміністрації внесено рекомендації доопрацювати проект рішення в частині зазначення терміну, на який укладається контракт з директором КЗ «Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради», виправити неточності, допущені в  проекті рішення  «Про внесення змін до рішення  районної ради від 23 вересня 2016 року  №111 «Про створення Долинського освітнього округу». Також прийнято рішення повернути проект рішення «Про погодження щомісячної плати за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (школах естетичного виховання ) м. Долинська на 2017/2018 рік» головному розробнику  для вирішення питання щомісячної плати у відповідності до положень затверджених Статутів навчальних закладів.
Постійною комісією з питань бюджету, фінансів, інвестицій, власності та приватизації (голова Майборода В.В.) були детально опрацьовані питання, що пропонуються на розгляд сесії. У зв’язку з тим, що у проекті рішення  «Про об’єкти (установи, організації, підприємства) спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району» були виявлені значні недоліки в частині невідповідності підсумкової вартості майна з сумами в розрізі по балансоутримувачах, не в повному обсязі відображено первісну та залишкову вартість основних засобів та ін., проект повернуто на доопрацювання головному розробнику. Члени комісії обговорили питання виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до нього, хід виконання програми економічного та соціального розвитку Долинського району за І півріччя 2017 року та інші питання. Також розглянули листи, що надійшли на розгляд комісії. Після обговорення та внесення пропозицій були прийняті відповідні рішення.
Постійною комісією з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екологічної безпеки та раціонального використання природних ресурсів, яку пройшла під головуванням секретаря комісії Зеленокорінної І.В., розглянуті сесійні та комісійні питання. По земельних питаннях, що пропонуються на розгляд сесії та по питанню «Про дотримання земельного законодавства на території Долинського району» було заслухано начальника відділу Держгеокадастру в Долинському районі Шестакову В.І., по питаннях виконання та внесення до районного бюджету інформувала членів комісії головний спеціаліст фінансового управління райдержадміністрації Куц Ж.М.
Постійними комісіями на засіданнях прийняті відповідні рішення та  направлені за належністю.

06-09-2017-1

06-09-2017-3

06-09-2017-1