Відбулися засідання постійних комісій районної ради

08.06.2018

gedc3801З 6 по 8 червня 2018 року в районній раді відбулися засідання постійних комісій районної ради, на яких були розглянуті питання орієнтовного переліку  двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, планові комісійні питання та листи, що надійшли на розгляд. Члени комісій заслухали інформації відповідальних спеціалістів районної державної адміністрації. Всього на розгляд сесії планується 23 питання разом з питанням «Різне».
На засіданнях були розглянуті питання ходу виконання програм: охорони навколишнього природного середовища в Долинському районі на 2017-2020 роки, районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО на 2014-2020 роки, районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012 – 2020 роки.
Комісії заслухали інформації та розглянули проекти рішень про виконання районного бюджету за січень-березень 2018 року та про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, про хід виконання рішення районної ради від 25 вересня 2015 року № 508 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району».
Також на комісіях було детально розглянуто питання «Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Долинської районної ради», яка створюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах. Члени комісій також обговорили інші питання, що стосуються підтримки та розвитку освіти та медицини в районі, внесення змін до діючих програм, затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.
Після обговорення були прийняті відповідні рішення та направлені виконавцям за належністю.

gedc3796

gedc3806

gedc3801

gedc3798