Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

27.06.2018

gedc4223 27 червня 2018 року, напередодні Дня Конституції України, біля адміністративного будинку Долинської районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення державного свята, у яких взяли участь голова районної ради Ірина Бондаренко, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Зеленокорінна, заступник міського голови Юрій Леуш, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій району, громадських організацій, засобів масової інформації.
Почесне право підняття Державного Прапору України було надано Вадиму Мирошніченку, голові ГО «Районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Долинського району «Захисник» та Віталію Іващенку, голові Долинської районної організації української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Звертаючись до учасників зібрання, Ірина Бондаренко, зокрема, сказала, що відзначаючи чергову річницю Конституції України, ми усвідомлюємо головний закон країни як гарантію громадського миру та злагоди, як основу сильної держави, що забезпечує кожному громадянинові свободу і можливість самореалізації. Знаючи багатовікову конституційну традицію свого народу, всі українці повинні пам’ятати, що держава –це весь народ. І від щоденних дій кожного з усіх нас залежить успіх у побудові країни, якою пишатимуться наші діти та онуки. Ірина Петрівна побажала   міцного здоров’я, добробуту, злагоди, миру, добра та гордості за нашу Батьківщину.
За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Шамрай Валентині Григорівні, матері п’яти дітей, жительці села Василівка урочисто вручили відзнаку «Мати-героїня», почесне звання їй було присвоєне відповідно до Указу Президента України.
За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди державного свята кращих представників підприємств, установ, організацій району було нагороджено обласними, районними та міськими відзнаками.
З вітальними словами виступили учні КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради», у виконанні вокалістів районного Будинку культури прозвучали патріотичні пісні про Україну, а учасники хореографічного колективу «Шанс» подарували  чудову танцювальну композицію.
По завершенню урочистостей учасники зібрання взяли участь у покладанні квітів до погруддя Тараса Григоровича Шевченка.

gedc4220

gedc4223

gedc4221

gedc4226

gedc4231

gedc4233

gedc4235

gedc4230

gedc4242

gedc4244

gedc4245

gedc4239

gedc4259

gedc4257

gedc4260

gedc4278

gedc4286