Відбулися урочисті заходи

23.08.2017

gedc020123 серпня  відбулися урочисті заходи з нагоди найвизначніших державних  свят – Дня Державного Прапора  та Дня Незалежності України.
У заходах взяли участь  представники установ, підприємств та організацій  району, учасники антитерористичної операції , мешканці міста.
Розпочалися урочистості з церемонії підняття Державного Прапора України.  Право підняти прапор було надано голові громадської організації «Районна спілка воїнів – учасників антитерористичної операції Долинського району «Захисник» Вадиму Мирошніченку та голові районної організації Спілки ветеранів Афганістану Миколі Гронту.
З вітальними словами  до присутніх звернулися голова районної ради Ірина Бондаренко, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко,  міський голова Віра Тернавська.
Голова районної ради Ірина Бондаренко від    імені депутатського корпусу  районної ради привітала всіх із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України. Звертаючись до учасників заходу, Ірина Петрівна  зазначила, що День Незалежності — це данина поваги борцям за свободу, це наше національне свято, що дає кожному жителю країни впевненість в завтрашньому дні, вільне життя в демократичному і незалежному суспільстві, можливість виховувати нове покоління в дусі традицій та поваги до предків. Голова районної ради побажала присутнім  міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
Кращих фахівців різних галузей, ветеранів праці, громадських активістів  було нагороджено обласними , районними відзнаками , грамотами міської ради.
Чудові пісні , поезія про рідну Україну, гарний танок  додали учасникам святкового настрою.
Покладанням квітів  до могил учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи Україну; до погруддя Т.Г. Шевченка, до обеліска  Слави жителі району вшанували пам’ять борців за волю та незалежність Батьківщини.
Продовжаться ж святкові заходи ходою вишиванок  та святковим концертом , які відбудуться сьогодні, 23 серпня, о 17.00 годині.

gedc0191

gedc0194

gedc0201

gedc0204

gedc0213

img_3336

img_3338

gedc0264

gedc0277

gedc0282

gedc0275