Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

18.10.2018

gedc5220Голова районної ради Ірина Бондаренко та заступник голови районної ради Лілія Бабенко взяли участь у засіданні колегії райдержадміністрації, яка відбулася 18 жовтня 2018 року під головуванням Сергія Омельченка, голови районної державної адміністрації.
У роботі колегії взяли участь начальник управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області Л.Є.Цандекова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі, підприємств, установ та організацій району, сільські голови, представники районних засобів масової інформації.

На засіданні розглядалися питання:

  • Про результати ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Долинської центральної районної лікарні за період з 01 листопада 2014 року по 01 вересня 2018 року.
  • Про хід виконання програми зайнятості населення Долинського району за 2018-2020 роки.
  • Про підсумки оздоровчої кампанії влітку 2018 року.
  • Про виконання районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, на період до 2018 року.
  • Про стан дотримання вимог законодавства про державну службу в районній державній адміністрації.

З зазначених  питань членів колегії інформували начальник управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області Л.Є.Цандекова, начальник управління соцзахисту населення райдержадміністрації Т.В.Іващенко, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Н.В.Майстренко, завідувач сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації С.В.Царенко.
За результатами розгляду прийняті відповідні рішення.

gedc5221

gedc5222

gedc5218

gedc5220