Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

15.09.2017

dsc_002115 вересня 2017 року заступник голови районної ради Лілія Бабенко взяла участь у роботі колегії районної державної адміністрації,
яка відбулася під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Зеленокорінної за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі; підприємств, установ, організацій; керівників органів місцевого самоврядування району, представників засобів масової інформації.

            На засіданні розглядалися питання:

  1. Про стан підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року.
  2. Про стан підготовки до проведення в районі комплексу осінньо-польових робіт.
  3. Про виконання районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2018 року.

      Члени колегії заслухали з даних питань інформації Сергія Половенка – начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації, Олександра Хоморецького – начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, Наталії Майстренко – начальника служби у справах дітей райдержадміністрації.  

      За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.    

      По закінченню засідання колегії відбувся семінар-нарада з головами місцевих рад району, на якій обговорювалося питання надання місцевими бюджетами субвенції районному бюджету на відшкодування оплати пільгових перевезень та телефонного зв’язку. Також було акцентовано увагу голів на необхідність особливого контролю за придбанням якісного вугілля для навчальних закладів та необхідності прискорення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон та опалювальних котлів в Комунальних закладах «Іванівська філія І-ІІ ступенів Комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради»,  “Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради”  та “Новогригорівська Перша  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради”. 

dsc_0021dsc_0005dsc_0001dsc_0004