Відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району

20.03.2018

dsc_001720 березня 2018 року заступник голови районної ради Лілія Бабенко та депутат районної ради Катерина Руденко взяли участь у роботі комісії з проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району, яке відбулася під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Зеленокорінної.

                На засіданні розглянули питання:

  1. Щодо переведення котелень КЗ «Маловодянська ЗШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» та топкової КЗ «Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» на альтернативні види палива у 2018 році за рахунок інвестиційних капіталовкладень.
  2. Про переукладення договору оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району (частина приміщення навчального закладу), укладеного між райдержадміністрацією та СТ «Долина-С».
  3. Про розірвання договору оренди нерухомого майна спільної власності з Громадською організацією «Федерація шахів та шашок Долинського району» та укладення договору з КП «Стадіон «Колос» Долинської районної ради».
  4. Про продовження терміну дії договорів оренди спортивних зал (індивідуально визначеного нерухомого майна) до 31 березня 2018 року шляхом укладення додаткових угод.

Члени комісії заслухали інформації відповідальних спеціалістів. Після обговорення були прийняті відповідні рішення.

dsc_0014

dsc_0017