Відбулося засідання організаційного комітету

27.04.2017

gedc0374Голова районної ради Ірина Бондаренко взяла участь у засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яке відбулося 26 квітня 2017 року в залі засідань районної ради. Відкрила та вела засідання перший заступник голови райдержадміністрації Інна Зеленокорінна.
У засіданні взяли участь голова районної Організації ветеранів України, радник голови райдержадміністрації з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України в районі, представники районних засобів масової інформації.
Члени оргкомітету обговорили заходи, спрямовані на патріотичне виховання, поліпшення стану соціального захисту та медичного обслуговування ветеранів та інвалідів війни, дітей війни, членів сімей військовослужбовців.
Присутні визначилися з  завданнями та  відповідальними працівниками, що будуть контролювати  хід підготовчих робіт. Відповідно до окремих пунктів Плану заходів, з 5 по 9 травня в районі  відбудеться:

5 травня  – автопробіг   «Пам’ять» по місцях бойових дій;
8 травня – в Свято –Успенській церкві панахида за жертвами Другої світової війни;
–  огляд   експозиції в музеї історії Долинського району;
–  о 23.00 год. – акція «Перша хвилина миру» (біля МЦ «Червона калина»).
9 травня, о 10:00 год. відбудеться урочиста хода та мітинг-реквієм в меморіальному парку Слави до День Перемоги.

gedc0376