Відбулося засідання оргкомітету

20.04.2018

gedc2684Заступник голови районної ради Лілія Бабенко взяла участь у засіданні оргкомітету, яке відбулося 20 квітня 2018 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Ворони,  за участі представників міської ради,  керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, громадських організацій по відзначенню 32-ї річниці Дня Чорнобильської катастрофи,   Дня пам’яті та примирення в Україні та Дня Перемоги. Після обговорення та узгодження пропозицій були прийняті рішення:

26 квітня 2018 року провести заходи, приурочені 32-й річниці Чорнобильської катастрофи:

8.00 –  проведення панахиди у Свято-Успенському храмі м. Долинська

9.00 – мітинг-реквієм біля пам’ятного знаку «Землякам-Чорнобильцям  від вдячних долинчан» та покладання квітів за участі громадськості.

10.00. – зустріч керівництва району з ліквідаторами аварії на ЧАЕС та членами їх сімей за участі керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади з питань соціального забезпечення даної категорії населення.

В рамках заходів провести о 12.00 годині хвилину мовчання та запалити свічку пам’яті на вшанування померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Члени оргкомітету також обговорили план заходів  з проведення Дня пам’яті та примирення в Україні та Дня Перемоги.

 Напередодні проведення святкувань – відвідування та вручення подарункових наборів учасникам Другої світової війни; проведення урочистого засідання представників ветеранських організацій району.

7 травня – проведення автопробігу по населених пунктах району до братських могил та пам’ятників, де поховані воїни Другої світової війни.

8 травня о 23.00 – проведення символічного запалення вогню миру в рамках акції «Перша хвилина миру».

9 травня – заходи, приурочені Дню Перемоги:

9.30 – 9.45 – збір трудових колективів, ветеранських та громадських організацій, громадськості на площі Шевченка.

9.45 – початок урочистої ходи

10.00  –  мітинг – реквієм у Парку Слави.

11.00 – частування  солдатською кашею учасників заходу.

12.00 – проведення святкового  концерту в Парку залізничників.

gedc2687

gedc2684