Відбулося засідання оргкомітету

17.01.2020

GEDSC DIGITAL CAMERA17 січня 2020 року за участі заступника голови районної ради Лілії Бабенко відбулося засідання оргкомітету з підготовки та проведення в районі заходів в  січні – лютому поточного року.
22 січня 2020 року о 10 годині в сесійній залі районної ради відбудеться урочисте засідання з нагоди відзначення Дня Соборності України з залученням учнівської молоді, представників трудових колективів, громадськості. По завершенню – покладання квітів до пам’ятного знака «Захисникам незалежності та суверенітету України».
29 січня 2020 року в комунальному закладі «Бібліотека для дорослих Долинської районної ради»  пройдуть тематичні заходи до Дня пам’яті Героїв Крут.
1 лютого 2020 року в комунальному закладі «Долинська загальноосвітня школа № 4 Долинської районної ради» відбудеться відкритий традиційний Кубок з волейболу серед юнаків та дорослих пам’яті Героїв-земляків Володимира Кушніра та Олександра Гордієнка.
15  лютого 2020 року з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав о 8 годині  в Свято-Успенській церкві пройде  Богослужіння за загиблими; о 9 годині в комунальному закладі «Районний культурно – дозвіллєвий центр Долинської районної ради» відбудуться  урочисті заходи та святковий концерт.
По завершенню – покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам Долинщини», відвідування могил померлих та загиблих воїнів-інтернаціоналістів.
За результатами засідання оргкомітету надано доручення відповідальним працівникам для відпрацювання заходів.

GEDSC DIGITAL CAMERA
GEDSC DIGITAL CAMERA