Відбулося засідання постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань

14.03.2017

13-03-201713 березня 2017 року в районній раді відбулося засідання постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань у складі: голови комісії Тетяни Романченко, заступника голови комісії Володимира Шведюка, секретаря комісії Галини Цуркан та членів комісії Олени Максимчук та Олександра Пустовіта.
Членами комісії було розглянуто питання, що пропонуються на розгляд тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання, комісійні питання та листи, що надійшли на розгляд комісії.
По питаннях «Про виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2011-2016 роки» та «Про виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз» заслухали інформацію головного лікаря центральної районної лікарні Галини Григоренко.
Розглянувши проект рішення «Про районну програму розвитку освіти Долинщини на 2017-2021 роки» та заслухавши інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О.Гадірової, депутати відмітили, що незважаючи на важливість та необхідність проведення реформування освітньої галузі району, розробником не здійснено комплексний аналіз  щодо проведення заходів по створенню опорних закладів освіти та не враховано пропозиції територіальних громад району (до районної ради надійшли звернення Братолюбівського та Боківського сільських голів  і директорів шкіл та  педагогічного колективу Новогригорівької Першої загальноосвітньої школи з приводу створення навчально-виховних об’єднань, Маловодянської сільської ради та директора школи щодо функціонування школи як самостійного навчального закладу). В програмі відсутня конкретизація розмірів фінансування в розрізі по кожному з органів місцевого самоврядування. Зазначений проект рішення повернуто районній державній адміністрації на доопрацювання та рекомендовано під час розробки заходів з реформування освітньої галузі району враховувати думку територіальних громад.
Також комісією повернуто райдержадміністрації на доопрацювання проекти рішень щодо зміни найменування та типу навчального закладу (всього десять проектів рішень) у зв’язку із виявленням значних недоліків.
Члени комісії розглянули питання економічного і соціального розвитку району, внесення змін до бюджету, земельні та інші питання орієнтовного переліку та листи, що надійшли на комісію. По всіх питаннях прийняті відповідні рішення та направлені рекомендації.

13-03-2017