Відбулося засідання постійної комісії

15.03.2017

gedc016414 березня 2017 року відбулося засідання постійної комісії  районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екологічної безпеки та раціонального використання природних ресурсів.
Постійна комісія у складі голови Олександра Шевченка, заступника голови Валерія Черніцького, секретаря Інни Зеленокорінної, членів комісії Інни Ольховської, Леоніда Михайлова, Миколи Пащенка розглянули питання орієнтовного переліку тринадцятої сесії районної ради, комісійне питання та листи, що надійшли на розгляд.
Депутати обговорили проекти рішень та заслухали інформації відповідальних спеціалістів районної державної адміністрації з зазначених питань.
По профільних земельних питаннях члени комісії заслухали інформацію в.о. начальника відділу Держгеокадастру в Долинському районі Кіровоградської області Остапчука В.В.
Перед розглядом питання «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці  земельної ділянки, наданої в оренду ФГ «САЗ» загальною площею 45,56 га» було розглянуто лист Братолюбівського сільського голови Гломбіцького С.А. щодо можливості надання в оренду зазначеної ділянки на конкурентних засадах шляхом проведення аукціону з метою отримання найбільш вигідних пропозицій  для наповнення місцевого бюджету. Також рекомендовано заслухати сільського голову і при розгляді даного питання на сесії.
Під час розгляду питання «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки наданої в оренду Самарському О.Л. загальною площею 15,7143 га» на засіданні комісії був присутній Олександрівський сільський голова  Сіліч О.М., який зазначив, що громадяни Олександрівської сільської ради невдоволені порушенням їх прав з боку діючого орендаря водойми, яка знаходиться біля села Новомихайлівка. Підготовлено та направлено листи до обласного керівництва з проханням не надавати згоди Самарському О.Л. на поновлення договору оренди на новий термін. Також є пропозиція заслухати з даного питання на сесії районної ради сільського голову Сіліча О.М. та депутата районної ради Парцея Р.Ю.
Заслухавши та обговоривши інформацію Стинги О.А., начальника фінансового управління райдержадміністрації та Гадірової О.В., начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, за пропозицією депутата Черніцького В.В. рекомендовано райдержадміністрації надати інформацію щодо кількості обслуговуючого персоналу загальноосвітніх навчальних закладів району та щодо коштів, залучених на організацію харчування по кожному закладу району та прийнято рішення подати на чергову сесію проект рішення про організацію харчування в закладах освіти району.
Також були внесені пропозиції щодо коштів, передбачених на підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам освіти
На засіданні комісії заслухали голову громадської організації «Районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Долинського району «Захисник» Вадима Мирошніченка щодо надання фінансової підтримки організації, розглянули листи установ та організацій щодо їх фінансової підтримки з районного бюджету. По результатах розгляду рекомендували райдержадміністрації, враховуючи можливості районного бюджету передбачити кошти, відповідно до листів та звернень.
Усі питання, що планувалися на розгляд комісії, були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

gedc0164