Відбулося засідання постійної комісії

25.07.2017

24-07-2017-124 липня 2017 року відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екологічної безпеки та раціонального використання природних ресурсів.
Постійна комісія у складі голови Олександра Шевченка, секретаря Інни Зеленокорінної, членів комісії Миколи Пащенка та Максима Собка розглянули питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 174 «Про районний бюджет на 2017 рік» та листи, що надійшли на розгляд.
Заслухавши інформацію головного спеціаліста фінансового управління РДА Куц Ж.М. та розглянувши проект рішення  «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 174 «Про районний бюджет на 2017 рік», депутати активно обговорювали пропозиції щодо розподілу коштів районного бюджету. Під час обговорення члени комісії одноголосно підтримали виділення коштів на заробітну плату медичним працівникам та іншим працівникам комунальних закладів Долинської районної ради.
За пропозицією депутатів Олександра Шевченка та Максима Собка рекомендовано райдержадміністрації при перерозподілі вільних лишків за підсумками 9-ти місяців першочергово передбачити кошти на проведення  капітальних ремонтних робіт покрівлі КЗ «НВК «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради».  Також  Олександр Шевченко під час обговорення питання інформував членів комісії про стан справ на КП « Стадіон «Колос» Долинської районної ради» про те, що проведено і на даний час проводиться  великий обсяг робіт по догляду та приведенню стадіону до рівня кращих стадіонів. Але для гідного проведення високого рівня змагань, а також обласних та районних  масових спортивних заходів, для громади району, необхідно придбати звукову апаратуру. Дана пропозиція була одноголосно підтримана постійною комісією та рекомендовано РДА при перерозподілі вільних лишків за підсумками 9-ти місяців передбачити кошти на придбання звукової апаратури КП «Стадіон «Колос» Долинської районної ради».
За результатами засідання постійної комісії були прийняті відповідні рішення.

24-07-2017-1